Współpraca

Współpraca

Podobno kto pyta nie błądzi, dlatego jeśli chciałbyś zadać nam jakieś pytanie, albo masz pomysł na ciekawą współpracę – jesteśmy zawsze otwarci!

Jeśli prowadzisz ciekawy projekt i chciałbyś nas do niego zaangażować, skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy co możemy zrobić i jakie działania podjąć, często nawet niekonwencjonalne! Dbamy o nasz content, dlatego każda współpraca, której się podejmujemy musi być merytoryczna, zarówno dla Was, dla nas, jak i naszych czytelników.

Napisz do nas: tourtles.blog@gmail.com


Zaufali nam


Przykłady współprac

STILEDO

Rekomendacja produktu i usługi #change4free – wymiany plakatów po kilku miesiącach na nowe, bez opłat.

OFF

Udział w akcji #sportOFFcy. Lokowanie produktu podczas weekendowego spędzania czasu na świeżym powietrzu.


Biuro podróży FunClub

Wspólne wyjazdy na oferowane przez biuro podróży FunClub City Breaki. Rekomendacja ciekawych miejsc i zwrócenie uwagi na ciekawy aspekt weekendowych podróży za niewielkie pieniądze.


Prelekcje podróżnicze

Uwielbiamy opowiadać o naszych doświadczeniach, celach i motywacjach. Wychodzimy z założenia, że nikt tak nie potrafi zmotywować do działania, jak ludzie, którzy zajmują się na poważnie daną dziedziną.

Jeśli organizujesz wydarzenie podróżnicze – spotkanie, dyskusje, targi, pogadanki, integrację pracowniczą lub inny event w który nasza tematyka się wpisuje i chciałbyś zaprosić nas do współpracy, jesteśmy zawsze otwarci na propozycje! Napisz do nas tourtles.blog@gmail.com


1. Tanie podróżowanie – ile kosztuje podróż i dlaczego tak tanio? Wskazówki, triki i patenty, które pozwolą Wam podróżować za grosze!

Nasze podróże zaczęły się w chwili, kiedy nie mieliśmy na nie zbyt dużego budżetu. Zaczęliśmy więc kombinować, przeczesywać strony internetowe, oferty firm, chwilowe okazje, które pojawiają się cyklicznie – a wszystko po to, by wyrobić sobie schemat jeżdżenia jak najtańszym kosztem z jak najciekawszym programem wyjazdu.

Tańsze noclegi? Patenty na zniżki lotnicze? Karta bankowa, która nie pobiera prowizji za wypłaty zagranicą? Sprawdzone sposoby, które pozwolą w rok odłożyć na Waszą podróż marzeń? Tak, znamy na to sposób!

Prelekcja trwa ok. 1-1,5h. Mieliśmy okazję wygłosić ją podczas Nocy Szkoleń 2019 w Centrum Języków Obcych KONTAKT w Poznaniu. Chętnie wygłosimy ją także podczas Twojego wydarzenia!


2. 500-tką po kozaku – Toskania, Liguria i Emilia Romania

Kiedy w grudniu 2018 roku kupowaliśmy bilety, wiedzieliśmy tylko, że chcemy zobaczyć toskańskie winnice. Z czasem, nasz plan przeobraził się w szeroką listę miejsc, obejmujących styk trzech regionów – Toskanię, Emilię Romanię oraz Ligurię. Koniecznie włoskim Fiatem 500! 

O zawirowaniach z wypożyczeniem auta, parkowaniem, miejscami gdzie każdy Polak dostanie mandat, nocy w zamczysku w którym ukrywał się Dante, emerytowanej florentynce grającej w bingo, prawdziwym safari pod Pizą oraz najlepszej pizzy w całych Włoszech opowiemy w ciągu godziny, a przynajmniej bardzo się postaramy!

Prelekcja trwa ok. 1h. Miasta o których opowiadamy to: Piza, San Gimignano, Florencja, Modena, Maranello, Fosdinovo, La Spezia, Cinque Terre, Viareggio.