O nas

O nas

Jest nas trójka, Ola, Mateusz i Tolek. Wspólne podróże zaczęły się w 2018 roku, ale TOURtles powstało na trasie do Karpacza, kiedy to jechaliśmy pierwszy raz spróbować zimowych sportów. Wiedzieliśmy, że podróże to coś czym chcemy dzielić się z innymi – odkrywać, doświadczać, poznawać. Chcieliśmy, aby wirtualne „miejsce”, które stworzymy nawiązywało zarówno do bycia w drodze, jak i do zwierząt, które kochamy!

Akersund, Norwegia

TOUR – to oczywiście podróż, idea, którą spotykamy każdego dnia. Wciąż kombinujemy jak tu wycisnąć jeszcze jeden dzień urlopu, który patent zastosować, żeby loty były w jeszcze niższych cenach.. o tym wszystkim Wam opowiemy!

TOURtles – bo w końcu turtles, czyli żółwie to ulubione żyjątka Mateusza. Zbijał nawet żółwika z żółwiem we Wrocławiu!A teraz trochę o nas…

Berlin, Mogg

Ola – Włoszka urodzona w Polsce. Od kilku lat sumiennie realizuje swoją tradycję i raz w roku ląduje w ojczyźnie pizzy. Znajomi twierdzą, że w lodówce prócz białego wina, ma zawsze… wino. Z wykształcenia internacjolog, zgłębiająca tajemnice dyplomacji i Bliskiego Wschodu. Plannerka jakich mało, odpowiada zawsze za skrupulatną część ogarniania podróży, czyli wszystko podlicza, sprawdza, kalkuluje.

Wrocław, ZOO

Mateusz – inżynier budownictwa, który ponad wszystko uwielbia dobre jedzenie. Każdy dzień może być dla niego światowym dniem innego dania. Zagorzały wielbiciel Arsenalu Londyn, do tego stopnia, że w listopadzie 2018 roku pojechał do Londynu na jeden z najważniejszych meczów sezonu. Miłośnik motoryzacji. Urodzony logistyk z GPSem w oczach.

Piza, Włochy

Tolek – pluszowy żółw, towarzysz naszych podróży, chociaż bywa i tak, że zwiedza świat w plecaku, a my przejęci nadmiarem rzeczy wokół do zobaczenia, zapominamy strzelić mu fotki. To pierwszy żółw na świecie, którzy podpiera Krzywą Wieżę!